Klub Młodzieżowy

Spotkania

Od września zapraszamy na spotkania Klubu Młodzieżowego do naszego nowego lokalu w Zabrzu przy ul. Brysza 8.
Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla młodzieży powyżej 11 lat wg grafiku. Sprawdź aktualności na FB 🙂

Kontakt: Alicja Mazur

Historia

Wrzesień 2022 – Czerwiec 2023
Regularne zajęcia w Smoczym Oku, w czasie których tworzyliśmy ozdoby, “produkowaliśmy” gluta, “gotowaliśmy bez zmysłu” wg projektu GENZIE i dobrze się bawiliśmy. Ale też były wyjścia na kręgle, basen, łyżwy, rozmowy na trudne tematy w kociej kawiarni, wycieczka do klubu z Rudy Śl. nereusz.pl, podchody czy wycieczka do Katowic – a wszystko losowane przy pomocy magicznego koła fortuny.

Kwiecień 2022
Z wielką radością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie z środków NOWEFIO na projekt “Klub Młodzieżowy na Zandce” na okres 25.04.2022 r. – 21.07.2022 . Projekt obejmuje zajęcia w klubie, uczestnictwo w zajęciach Aikido, wyjście do obiektu sportowo-rekreacyjnego (np. basen, jump-world, kino itp.) oraz rajd rowerowy.
Więcej informacji: https://zandka.pl/projekt-nowefio/.

Grudzień 2021
Rozpoczęliśmy nową przygodę trwającą prawie półtora roku w Pubie Smocze Oko. W wydzielonej salce na dole każdego tygodnia wspólnie rozmawialiśmy, graliśmy i bawiliśmy się, przygotowywaliśmy posiłki czy lepiliśmy ozdoby świąteczne.

Wrzesień 2021
Nasze spotkania przenieśliśmy do salek w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Zabrzu przy ul. Stalmacha 7.

Styczeń 2021
Nasza historia rozpoczęła się w styczniu 2021. Z tego okresu tak czytamy:

W Zabrzu na Zandce powstaje Klub Młodzieżowy. Obecnie dwoi się i troi, by stworzyć własne miejsce spotkań – przyjazne i miało ten jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, urok. Trwa etap konstruowania siedzisk z palet, szycia poduszek, malowania ścian. Kolejny krok to zmiana oświetlenia i ozdobienie sali pracami plastycznymi i zdjęciami autorstwa młodych artystów.

Klub Młodzieżowy zandka.pl
Działa przy Świetlicy Środowiskowej Karmelitanek Misjonarek w Zabrzu „Providentia – Dom Opatrzności”
41-800 Zabrze, ul. ks.Bończyka 25

Spotkania w piątek w godzinach: 18:00 – 21:00